Mieszkanie, 75 m2, Karpacz

Mieszkanie na sprzedaż, Karpacz

Cena: 363 000 PLN

4 840 PLN/m2

Marzena Szemberska
Telefon: 609 806 055
mswartosc@interia.pl

Opis

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Karpacza z pokojami do wynajęcia. Każdy pokój posiada niekrępujące wejście oraz łazienkę, z każdego pokoju jest wejście do kuchni. Wejście do mieszkania niezależne, z boku kamienicy, wprost na werandę. Szczegółowy rozkład mieszkania na rzucie, dołączonym do oferty.
Miesięczny dochód w sezonach letnim i zimowym przekraczał 8 tys. zł, przy wynajmowaniu tylko 2 pokoi. Poza sezonami dochód był różny.
Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, zostało przeprojektowane aby pełniło funkcje hotelarskie. Koszt remontu wyniósł 140 tys. zł. Wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, drzwi oraz podłogi (płyta OSB + panele podłogowe) wraz z ociepleniem stropów (wełna mineralna + folia), do sufitów zostały podwieszone płyty rigips, w których zamontowaliśmy oświetlenie.

Do każdego pokoju doprowadzony jest internet + WiFi oraz kabel telewizji zbiorczej. W każdym pokoju została wykonana łazienka (sedes w zabudowie ciężkiej, umywalka, prysznic). Ocieplona wełną mineralną zewnętrzna ściana zachodnia oraz zrobiono schody metalowe niezależne wejście wprost z chodnika, który wyłożony jest kostką brukową. Wykonano instalację grzewczą (piec gazowy ze 120 l zbiornikiem wody) z zastosowaniem najnowocześniejszych materiałów, w tym charakterystyczne stylowe grzejniki.
Dla celów reklamowych wyprowadzone zostały kable na zewnątrz i podłączone do czujnika zmierzchowego. Licznik prądu jest dwu-taryfowy, który pozwala zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej.
We wszystkich pokojach zainstalowane domofony pozwalające na dobrą komunikację z gośćmi.
Wykonano wentylację wyciągową w łazienkach i kuchni oraz nawiewną w kuchni, celem poprawienia jakości powietrza w mieszkaniu.
Dodatkowo, na tej samej kondygnacji, jest pomieszczenie gospodarcze, które można używać jako pralnia czy podręczny magazynek.
Do mieszkania przynależy piwnica 6,45 m2 oraz murowany garaż, kilka metrów od budynku.

Wielkim atutem mieszkania jest jego lokalizacja, z okien werandy jest widok na Śnieżkę i Czarny Grzbiet.
Wokół panuje idealna cisza, która nastraja do wypoczynku.
Przed wejściem do mieszkania dużo zieleni.
Woda w kranach źródlana, powietrze czyste, górskie.
W najbliższym sąsiedztwie wszelkie dogodności miejskie, najbliższy sklep spożywczy w kamienicy, czynny we wszystkie dni robocze oraz święta.
Sąsiedzi bardzo mili i życzliwi. Koszty eksploatacyjne 69,39 zł, remontowe 189,24 zł, garaż 26,43 zł - płacone do wspólnoty.
Przy zachowaniu funkcji hotelarskiej, przez nowych właścicieli, mieszkanie spłaci się samo już po 5-6 latach czyli jest to najlepsza inwestycja w Karpaczu.
Zapraszam na prezentację

Szczegóły

Numer oferty 11950827
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 363 000 PLN
Cena za m2 4 840 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Liczba pięter 2
Powierzchnia 75 m2
Miejscowość Karpacz
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat jeleniogórski
Gmina Karpacz
Położony w centrum miasta
Rodzaj okien nowe plastikowe