Obiekt - inny obiekt komercyjny, 15 892 m2, Kamienna Góra

Obiekt - inny obiekt komercyjny na sprzedaż, Kamienna Góra

Cena: 500 000 PLN

31 PLN/m2

Marzena Szemberska
Telefon: 609 806 055
mswartosc@interia.pl

Opis

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami rolniczymi. Działka położona jest na obrzeżach Marciszowa i posiada bezpośredni dostęp do rzeki Bóbr. Działka zabudowana jest budynkiem dużej wiaty garażowej, dwoma budynkami gospodarczymi oraz budynkiem biurowym przeznaczonym do rozbiórki. Działka płaska, nie ogrodzona. Posiada dostęp do instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej, oraz drogi o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość przeznaczona w studium uwarunkowań jako tereny zabudowy mieszkaniowej, zagrodowej, oraz częściowo tereny użytkowane rolniczo.
Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność agroturystyczną. W najbliższej okolicy znajdują się Rudawy Janowickie świetne na piesze wędrówki, spinaczkę skałkową, Kolorowe Jeziorka. Dalej Karpacz, Szklarska Poręba, przejęcie graniczne do Czech w Lubawce
Zapraszam na prezentację Marzena Szemberska
tel. 609-806-055
- Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 16030827
Typ oferty Obiekt - inny obiekt komercyjny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 500 000 PLN
Cena za m2 31 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 15 892 m2
Powierzchnia działki 15 892 m2
Miejscowość Kamienna Góra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat kamiennogórski
Gmina Kamienna Góra (gm)
Własność własność
Dojazd asfaltowa/kostka