Grunty - działka budowlana, 861 m2, Jelenia Góra

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Jelenia Góra

Cena: 80 000 PLN

93 PLN/m2

Marzena Szemberska
Telefon: 609 806 055
mswartosc@interia.pl

Opis

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania działki budowlane położone w okolicach ul Głowackiego w Jeleniej Górze. Działki o powierzchniach od 861m2-do 1200m2. Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkalna jednorodzinną w tym zabudowę bliźniaczą i szeregową. W okolicy znajduje sie pełne uzbrojenie terenu : ee, gaz , kanalizacja sanitarna.
W niedalekiej odległości znajduje się : szkoła , przystanek autobusowy, biedronka. W pobliżu zabudowa mieszkalna jedno rodzinna i wielorodzinna.

Jest to doskonała lokalizacja ze względu na bliskość centrum miasta a jednocześnie oferuje urocze widoki na pobliskie wzgórza, spokój , dużo zieleni i przepiękną panoramę na Jelenią Górę.
Cały teren leży na wzniesieniu, co podnosi znacząco jego atrakcyjność.

Istnieje możliwość sprzedaży dużej działki inwestycyjnej dla inwestora o powierzchni 1,37ha pod zabudowę mieszkalna jednorodzinną, wielorodzinną oraz usługi .

Zapraszam na prezentację Marzena Szemberska
tel 609-806-055.

- Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 16210827
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 80 000 PLN
Cena za m2 93 PLN
Powierzchnia 861 m2
Miejscowość Jelenia Góra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Jelenia Góra m.
Gmina Jelenia Góra M.
Własność własność
Ogrodzenie brak
Kształt działki prostokat
Położony w w mieście poza centrum