Dom wolnostojący, 316 m2, Jelenia Góra

Dom wolnostojący na sprzedaż, Jelenia Góra

Cena: 690 000 PLN

2 186 PLN/m2

Marzena Szemberska
Telefon: 609 806 055
mswartosc@interia.pl

Opis

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje nieruchomość na którą składa się duży dom mieszkalny, budynek gospodarczy oraz stodoła, nieruchomość położona jest nieopodal Jeleniej Góry w kierunku na Gryfów Śląski. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 10 min. Działka o powierzchni 2867m2, w całości ogrodzona.
Budynek mieszkalny, piętrowy o powierzchni mieszkalnej około 315m2. Budynki i części gospodarcze posiadają powierzchnię około 325m2.
Na parterze budynku mieszkalnego znajdują się holl, duża kuchnia z piecem kaflowym ( nowy ), duży salon, sypialnia, duża łazienka, wc, korytarz z którego przechodzi się do kotłowni, hydroforni, 2 pomieszczeń gospodarczych, dużego garażu.
Na piętrze znajduje się holl i obecnie trzy pokoje, w tym jeden podwójny z łazienkami przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, jadalnia z aneksem kuchennym przeznaczona dla gości. W dalszej części I piętra znajdują się następne 3 pokoje w przygotowaniu dla gości, oraz duże pomieszczenie do zagospodarowania.
Na poddaszu znajduje się potężny strych, który cały został zaizolowany i przygotowany do dalszej adaptacji na cele mieszkalne. Ta część budynku nie jest obecnie wliczona w powierzchnię mieszkalną.
Budynek w ostatnich kilku latach przeszedł kapitalny remont.
Zostały wymienione wszystkie instalacje wewnętrzene. Na całym budynku została poprowadzona nowa instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, instalacja ciepłej wody użytkowej. Wykonano od podstaw całą instalację centralnego ogrzewania, w części pomieszczeń znajdują się grzejniki, w części jest ogrzewanie podłogowe. Kotłownia obecnie jest na eco-groszek, ciepła woda użytkowa jest z powietrznej pompy ciepła. wykonano nowe tynki, podłogi odnowiono, na parterze wykonano nowe posadzki i położono płytki ceramiczne. w całym budynku wymieniono okna na PCV, wykonano nowe kominy, poprawiono dach, wykonano opaskę izolacyjną w koło budynku łącznie z drenażem całej działki, wykonano nowe przyłącze wody ze studni z hydrofornią, oraz oczyszczalnię biologiczną. Na budynku gospodarczym wykonano nowy dach z blachy.

Budynek może służyć dużej wielopokoleniowej rodzinie, lub być miejscem prowadzenia działalności turystycznej, ze względu na bliskość gór, szlaków turystycznych. Nieruchomość posiada duży potencjał rozwoju, ze względu na dużą powierzchnię budynków jak i pięknie położoną, dużą działkę.
Polecam i zapraszam na prezentację

Oferta na wyłączność

Marzena Szemberska tel 609 806 055.

Szczegóły

Numer oferty 17580827
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 690 000 PLN
Cena za m2 2 186 PLN
Liczba pokoi 10
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 316 m2
Powierzchnia działki 2 867 m2
Miejscowość Jelenia Góra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Jelenia Góra m.
Gmina Jelenia Góra M.
Własność własność
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1922
Ogrzewanie węglowe/drewno
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie siatka
Kształt działki nieregularny
Garaż pod budynkiem
Materiał cegła
Rodzaj okien plastikowe