działka budowlana dla Developera

Działka budowlana na sprzedaż, Jelenia Góra

259 000 PLN

40 PLN/m2

Opis

Nieruchomość położona w śródmiejskiej miasta Jeleniej Góry, w okolicach ulicy Wolności. Działka położona przy drodze  o nawierzchni gruntowej. W najbliższej okolicy znajdują się działki niezabudowane, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalna jednorodzinna i wielorodzinną. Obecnie działki użytkowane rolniczo. W dalszej okolicy znajdują się budynki mieszkalne i mieszkalno-usługowe zlokalizowane przy ulicy Wolności w okolicach starej gorzelni.
Działka niezabudowana o powierzchni  6483m2. Działka  posiada dostęp do drogi publicznej. Działka o kształcie prostokąta, płaska, nie ogrodzona, nie zagospodarowania, pokryta zielenią, trawą oraz samosiejkami. Działka nie posiada uzbrojenia terenu. Sieci uzbrojenia terenu znajdują się w okolicach ulicy  Wolności.
Działka posiada przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny:Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Zapraszam na prezentację

Marzena Szemberska tel 609 806 055

- Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


Oferta nr 18300827 wysłana z systemu LocumNet Online
Marzena Szemberska
609 806 055
mswartosc@interia.pl
Numer oferty 18300827
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 259 000 PLN
Cena za m2 40 PLN
Powierzchnia 6 483 m2
Miejscowość Jelenia Góra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Jelenia Góra m.
Gmina Jelenia Góra M.
Własność własność
Dojazd polna
Ogrodzenie brak
Kształt działki prostokat