Dom wolnostojący, 300 m2, Lwówek Śląski

Dom wolnostojący na sprzedaż, Lwówek Śląski

Cena: 225 000 PLN

750 PLN/m2

Sprzedane
Marzena Szemberska
Telefon: 609 806 055
mswartosc@interia.pl

Opis

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty w Jeleniej Górze oferuje:
Bardzo piękny dom wiejski położony na działce o powierzchni 21 arów. Dom znajduje się na wsi 7km od Lwówka Śl , 8 km od Gryfowa Śl. Położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na przepiękne okolice. Dom otoczony jest przepieknym, ciekawie zaaranżowanym , bardzo zadbanym ogrodem, w którym oprócz licznych drzew i krzewów ozdobnych znajduje się sad owocowy.
Dół domu zbudowany jest z cegły, góra to pruski mur. Dom w latach powojennych został rozbudowany. Zbudowana z cegły przybudówka jest złożona z dwóch kondygnacji po 50m2 każda. Całość kształtem przypomina literę T.
Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 300m2, użytkowa - 200m2. Istnieje możliwość adaptacji strychu.
Do domu doprowadzony jest prąd. Woda jest z własnej studni. Funkcjonuje szambo. W ciągu 2 lat ma być doprowadzony wodociag i kanalizacja. Dom nadaje się do zamieszkania od zaraz.
Na parterze znajdują się: holl, dwa pokoje i dwie kuchnie. Większy pokój (25m5) połączony jest z małą kuchnią. Do mniejszego pokoju oraz do drugiej większej kuchni wchodzi się z hollu. Na piętrze są 4 pokoje oraz duże, niezagospodarowane pomieszczenie będące piętrem przybudówki.
W budynku, z pomieszczenia pełniącego funkcję stodoły, zrobiony jest garaż na dwa samochody oraz pomieszczenie gospodarcze.
Posiadłość jest położonym z dala od sąsiadów uroczym zakątkiem, w którym panuje cisza i spokój. Jest to idealne miejsce dla ludzi kochających bliskość przyrody i piękno krajobrazu.
Szczególnie polecamy!
Ofertę prowadzi: Marzena Szemberska 609-806-055

- Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 6870827
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 225 000 PLN
Cena za m2 750 PLN
Liczba pokoi 7
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 300 m2
Powierzchnia działki 2 100 m2
Miejscowość Lwówek Śląski
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lwówecki
Gmina Lwówek Śląski
Szerokość frontu 40.00 m
Materiał Ceramika