Mieszkanie, 58 m2, Szklarska Poręba
Mieszkanie na sprzedaż, Szklarska Poręba, Szklarska Poręba Górna
Cena: 250 000 PLN
4 310 PLN/m2
Opis
Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania apartament położony około 800m od centrum Szklarskiej Poręby. Apartament jest po generalnym remoncie, całkowicie wykończony i wyposażony. Słoneczny, ciepły, z widokiem na góry. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni i gustownej łazienki. Ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Do mieszkania przynależy piwnica, na działce miejsce na parkowanie samochodu. Czynsz z funduszem remontowym wynosi około 250zł. Budynek po remoncie dachu, elewacji. Polecam i zapraszam na prezentację. Marzena Szemberska tel 609-806-055.
-Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
-Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły
Numer oferty | 14790827 |
Typ oferty | Mieszkanie |
Rodzaj transakcji | Sprzedaż |
Cena | 250 000 PLN |
Cena za m2 | 4 310 PLN |
Liczba pokoi | 3 |
Piętro | 1 |
Liczba pięter | 2 |
Powierzchnia | 58 m2 |
Miejscowość | Szklarska Poręba |
Dzielnica | Szklarska Poręba Górna |
Województwo | DOLNOŚLĄSKIE |
Powiat | jeleniogórski |
Gmina | Szklarska Poręba |
Własność | własność |
Rok budowy | 1980 |
Ogrzewanie | gazowe |
Balkon | Tak |
Materiał | cegła |
Rodzaj okien | nowe plastikowe |
Biuro Nieruchomości Cztery Kąty Wycena Nieruchomości
Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!Adres naszego biura
ul.Okrzei 15/2, 58-500 Jelenia GóraZadzwoń do nas
Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?