Oferta kredytowa

OFERTA KREDYTOWA:

Biuro nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasza oferta kredytowa jest zawsze aktualna oraz najobszerniejsza na rynku. Współpracujemy z 28 bankami. Nasi klienci obsługiwani są przez naszego doświadczonego na rynku kredytowym doradcę hipotecznego. Za pełną obsługę Doradcy klient nie ponosi dodatkowych opłat. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

CO TO JEST KREDYT HIPOTECZNY:

Kredyt hipoteczny na zakup np. mieszkania – jest kredytem bankowym udzielanym m.in. na sfinansowanie zakupu nieruchomości przez osoby fizyczne. Jest kredytem długoterminowym. Bank zabezpiecza się hipoteką na tej nieruchomości. Kredytodawca czyli bank przekazuje wyznaczoną kwotę kredytu na rachunek bankowy sprzedającego na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Kredyt hipoteczny może być przydzielany nie tylko w całości ale także i w transzach. W takim przypadku odsetki naliczane są od kwoty wykorzystanej a nie od całości sumy. W przypadku problemów związanych z niespłaceniem kredytu, bank ma pierwszeństwo przed innymi wierzycielami (wyłączeniem tej zasady są alimenty oraz zobowiązania wobec Skarbu Państwa np. składki na ZUS czy podatki).

KREDYT HIPOTECZNY MOŻNA UZYSKAĆ NA NASTĘPUJĄCE CELE:

  • Budowę lub kupno domu,
  • Zakup mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym,
  • Wykończenie, remont bądź modernizację domu lub lokalu mieszkalnego,
  • Wykup lokalu komunalnego lub zakładowego,
  • Spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku,
  • zakup nieruchomości rolnej z siedliskową zabudową,
  • zakup działki budowlanej (także z niedokończoną budową)

LISTA WYMAGANYCH DOKUMENTÓW:

Dokumenty potwierdzające stały dochód, np. zeznania podatkowe, zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa zlecenie. Dokumenty dotyczące celu kredytowania – pozwolenie na budowę, umowa przedwstępna, kosztorys prac remontowych, Dokumenty związane z zabezpieczeniem kredytu – podstawą jest odpis Księgi Wieczystej. Różnią się one w zależności od źródła dochodu i celu kredytowania.

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA KREDYTU W NASTĘPUJĄCYCH WALUTACH:

PLN