Domy - inny typ domu, 516 m2, Gryfów Śląski

Domy - inny typ domu na sprzedaż, Gryfów Śląski

Cena: 75 600 PLN

147 PLN/m2

Marzena Szemberska
Telefon: 609 806 055
mswartosc@interia.pl

Opis

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje budynek, który pełni funkcje niemieszkalną. Budynek jest obecnie nieużytkowany, posiada dużą powierzchnię użytkową i duży niezagospodarowany strych. Może pełnić funkcje mieszkalną , gryż miejscowy plan zagospodarowania dopuszcza taką funkcję.
Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Świeradowa Zdroju. Samochodem do centrum Świeradowa to jedynie około 15 min. W okolicy cisza spokój, tereny zielone, lasy, trasy rowerowe. Teren dobrze skomunikowany.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, oraz dostęp do sieci uzbrojenia terenu: wody z sieci, kanalizacji do szamba oraz energii elektrycznej.
Nieruchomość: na nieruchomość składają się dwie działki zabudowane budynkiem w zabudowie wolnostojącej. Budynek przedwojenny, piętrowy z nie użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 515,92m2 i jest wpisany do rejestru zabytków.
Budynek na parterze posiada następujące pomieszczenia: 5 pomieszczeń gospodarczych, wc, hol i klatka schodowa, kotłownia, stajnia, korytarz. Na pietrze znajdują się: strych nieużytkowy, 2 pokoje, łazienka, łazienka , holl, sala, 2 pomieszczenia gospodarcze i bufet.

Budynek jest do kapitalnego remontu i wymaga wymiany pokrycia dachowego z eternitu na inne. Ściany, stropy częściowo są zawilgocone, instalacje wewnętrzne starego typu.
Budynek posiada instalację: wodną, kanalizacyjną, elektryczną, centralne ogrzewanie na paliwo stałe.

Polecam
Marzena Szemberska 609 806 055


- Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 17520827
Typ oferty Domy - inny typ domu
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 75 600 PLN
Cena za m2 147 PLN
Liczba pokoi 14
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 516 m2
Powierzchnia działki 900 m2
Miejscowość Gryfów Śląski
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lwówecki
Gmina Gryfów Śląski
Własność własność
Rok budowy 1900
Kształt działki prostokat