działka budowlana

Działka budowlana na sprzedaż, Jelenia Góra

108 000 PLN

40 PLN/m2

Opis

Nieruchomość położona wśródmiejskiej części miasta Jeleniej Góry, w okolicach ulicy Wolności. Działka położona przy drodze o nawierzchni gruntowej. W najbliższej okolicy znajdują się działki niezabudowane, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalna jednorodzinna i wielorodzinną. Obecnie działki użytkowane rolniczo. W dalsze okolicy znajdują się budynki mieszkalne i mieszkalno-usługowe zlokalizowane przy ulicy Wolności w okolicach starej gorzelni. Działka niezabudowana o powierzchni 2703m2. Działka  posiada dostęp do drogi publicznej. Działka o kształcie prostokąta, płaska, nieogrodzona, nie zagospodarowania, pokryta zielenią, trawą oraz samosiejkami.Działka nie posiada uzbrojenia terenu.

Działka posiada przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Zapraszam na prezentację

Marzena Szemberska tel 609 806 055

- Nota Prawna - Tekst zawarty w opisie oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela lokalu mieszkalnego, podlegać może weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


Oferta nr 18290827 wysłana z systemu LocumNet Online
Marzena Szemberska
609 806 055
mswartosc@interia.pl
Numer oferty 18290827
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 108 000 PLN
Cena za m2 40 PLN
Powierzchnia 2 703 m2
Miejscowość Jelenia Góra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Jelenia Góra m.
Gmina Jelenia Góra M.
Własność własność
Dojazd polna
Ogrodzenie brak
Kształt działki prostokat